
XtEAWT-00-0000-00000LHE6
Vita lysdioder Vit 3500 K std - Cri Xlamp Xteawt
Beskrivning
Optimerade för riktning, hög - Lumen -applikationer, från inomhus och utomhus till bärbara och lamps eftermonteringar, XLAMP® XT - E LED ger hög prestanda och hög tillförlitlighet i branschstandard XP/XP/XP -fotavtrycket. Xt - e LED erbjuder fördelarna med XT/XP -plattformen - kompakt och beprövad 3,45 mm x 3,45 mm -paket och etablerade ekosystem - vilket möjliggör belysningstillverkare för att förenkla designprocessen och korttid till marknaden.
Xt - e LED finns i Royal Blue and White. Xt - e White LED erbjuder ett alternativ med hög effekt. I detta dokument betecknar termen vit den vita xt - e LED utan hänsyn till dess effektivitet. Termerna Standard och hög effektivitet används vid behov för att differentiera prestanda av den höga effekten XT - E LED från XT - E LED utan alternativet med hög effekt.
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | Cree Led |
| Produktkategori: | Vita lysdioder |
| ROHS: | Information |
| Produkt: | Vita lysdioder |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Paket / fall: | 1414 (3535 metrisk) |
| Belysningsfärg: | Neutral vit |
| Våglängd/färgtemperatur: | 3500 K |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 139 lm |
| Visningsvinkel: | 115 grader |
| Om - framåt nuvarande: | 350 MA |
| VF - Framåtspänning: | 2.85 V |
| Power Rating: | 1 W |
| Längd: | 3,45 mm |
| Bredd: | 3,45 mm |
| Höjd: | 2,36 mm |
| Maximal driftstemperatur: | + 150 C |
| Linsfärg: | Gul |
| Lensdimensioner: | 3,06 mm |
| Linsform: | Kupol |
| Lens transparens: | Spridd |
| Serie: | Ikt |
| Förpackning: | Rulle |
| Förpackning: | Tejp |
| Förpackning: | Mousereel |
| Stämpla: | Cree Led |
| Produkttyp: | Vita lysdioder |
| Fabrikspaketkvantitet: | 1000 |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Branschnamn: | Xlamp |
| Typ: | Lysdioder med låg effekt |
Populära Taggar: XTEAWT-00-0000-00000LHE6, Kina XTEAWT-00-0000-00000LHE6 Tillverkare, leverantörer, fabrik, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XQered-H0-0000-000000401
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







