
LXML - Pwc1-0100
Vita lysdioder Vit 4500K - 10000 K Luxeon Rebel Series
Beskrivning
Luxeon Rebel General Purpose White -lysdioder är idealiska för alla belysnings- och belysningsapplikationer. Dessa flödesdifferentierade delar, som alla andra Luxeon -rebell -lysdioder, ger branschens bästa lumenunderhåll, överlägsen tillförlitlighet och kvalitetsvittljus som gör dem till de mest använda kraftlysorna idag
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | Lumlat |
| Produktkategori: | Vita lysdioder |
| ROHS: | Information |
| Produkt: | Vita lysdioder |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Paket / fall: | SMD-2 |
| Belysningsfärg: | Coolvit |
| Våglängd/färgtemperatur: | 6500 K |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 100 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Om - framåt nuvarande: | 350 MA |
| VF - Framåtspänning: | 3 V |
| Power Rating: | 1 W |
| Längd: | 4,49 mm |
| Bredd: | 3,05 mm |
| Höjd: | 1,98 mm |
| Minsta driftstemperatur: | - 40 C |
| Maximal driftstemperatur: | + 135 C |
| Linsfärg: | Färglös |
| Lensdimensioner: | 2,55 mm |
| Linsform: | Kupol |
| Lens transparens: | Vattenklar |
| Serie: | Luxeon Rebel |
| Förpackning: | Rulle |
| Förpackning: | Tejp |
| Förpackning: | Mousereel |
| Stämpla: | Lumlat |
| LED -storlek: | 4,49 mm x 3,05 mm x 1,98 mm |
| Produkttyp: | Vita lysdioder |
| Fabrikspaketkvantitet: | 1000 |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Branschnamn: | Luxoon |
| Typ: | Lysdioder med hög effekt |
| Del # alias: | LXML - Pwci-0100 |
| Enhetsvikt: | 0,003926 oz |
Populära Taggar: LXML - Pwc1 - 0100, China LXML-PWC1-0100 Tillverkare, leverantörer, fabrik, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Ett par:L130-5090003000X21
Nästa:L130-2280HE1400001
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







