
GR VJLPE1.F3
Branschens mest kompakta högeffektchip - Skalapaket LED med hög prestanda, överlägsen robusthet och lång livslängd.
Beskrivning
Oslon® Pure 1010 GR VJLPE1.F3
Branschens mest kompakta högeffektchip - Skalapaket LED med hög prestanda, överlägsen robusthet och lång livslängd.
Ansökningar
- underhållning
- inomhusbelysning
- utomhus- och industriell belysning
Drag
- -paket: Konvertering av chipnivå
- typ. Strålning: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Lysande flöde: typ . 43 lm @ 25 grad
- Lysande effektivitet: typ . 21 lm/w
| Produkt | Beskrivning | Beställningskod |
|---|---|---|
| GR VJLPE1.F3 - HTJQ-R2R3-1 | ΦV= 39.0 ... 52.0 lm (iF= 700 ma) | Q65113A0468 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Lysdioder med en färg |
| Fraktbegränsningar: |
Mouser säljer för närvarande inte denna produkt i din region. |
| ROHS: | |
| Produkt: | Röda lysdioder |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Våglängd/färgtemperatur: | 630 nm |
| Belysningsfärg: | Röd |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 45,5 lm |
| Om - framåt nuvarande: | 700 ma |
| VF - Framåtspänning: | 2.95 V |
| Power Rating: | 2.1 W |
| Lensdimensioner: | 1,075 mm x 1,075 mm |
| Linsform: | Fyrkant |
| Serie: | Oslon Pure 1010 |
| Förpackning: | Rulle |
| Förpackning: | Tejp |
| Förpackning: | Mousereel |
| Stämpla: | AMS OSRAM |
| Konfiguration: | Enda |
| Höjd: | 0,36 mm |
| Längd: | 1,075 mm |
| Lysande intensitet: | 13,5 CD |
| Maximal driftstemperatur: | + 85 C |
| Minsta driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktkänslig: | Ja |
| Produkttyp: | Lysdioder med en färg |
| 600 | |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Typ: | Lysdioder med en färg |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredd: | 1,075 mm |
| Del # alias: | Q65113A0468 |





Populära Taggar: GR VJLPE1.F3, Kina GR VJLPE1.F3 Tillverkare, leverantörer, fabrik, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, PLPT9 450LC E, SFH 4713A, SFH 4727AS A01, Är Culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







