
Beskrivning
Oslon® Square GW CSSRM1.BM Högre prestanda. Lägre termisk motstånd. Utökat utbud av körförhållanden. Detta är den andra generationen OS - Lon Square.
Ansökningar
- underhållning
- inomhusbelysning
- Medicinsk belysning
- utomhus- och industriell belysning
Drag
- Paket: SMT keramiskt paket med silikonlins
- typ. Strålning: 120 grader (Lambertian Emitter)
- färgtemperatur: 2700k - 4000 k
- CRI: 95 (min.), 97 (typ.)
- Lumen Underhåll: Testresultat Enligt IESNA LM-80 tillgängligt
- ESD: 8 KV ACC. till ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klass 3B)
- Luminous Flux: typ . 192 lm @ 3000 k, 85 grad
- Lysande effektivitet: typ . 98 lm/w @ 3000 k, 85 grad
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Vita lysdioder |
| Fraktbegränsningar: |
Mouser säljer för närvarande inte denna produkt i din region. |
| ROHS: | |
| Produkt: | Vita lysdioder |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Paket / fall: | SMD-2 |
| Belysningsfärg: | Varmvit |
| Våglängd/färgtemperatur: | 2700 K |
| Lysande intensitet: | 63.3 CD |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 192 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 95 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Om - framåt nuvarande: | 700 ma |
| VF - Framåtspänning: | 2.8 V |
| Power Rating: | 2 W |
| Längd: | 3 mm |
| Bredd: | 3 mm |
| Höjd: | 1,88 mm |
| Minsta driftstemperatur: | - 40 C |
| Maximal driftstemperatur: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM1.BM |
| Förpackning: | Rulle |
| Förpackning: | Tejp |
| Förpackning: | Mousereel |
| Stämpla: | AMS OSRAM |
| LED -storlek: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,95 mm |
| Fuktkänslig: | Ja |
| Produkttyp: | Vita lysdioder |
| 600 | |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Branschnamn: | Oslon |
| Typ: | Lysdioder med låg effekt |
| Del # alias: | Q65111A9191 |
Populära Taggar: GW CSSRM1.BM - LUMQ - xx58 - 1, China GW CSSRM1.BM - LUMQ-xx58-1 Tillverkare, leverantörer, fabrik, Bpy 62 3 4, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LY R976 PS 36 0 20 R18, PLT5 520EB P, SFH 4250 Z
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







