
Beskrivning
Oslon ™ Square GW CSSRM3.PM Femte generation av Oslon Square med förbättrad prestanda. Mest kompakta höga - Power LED med välkänd överlägsen robusthet, hög tillförlitlighet, lång livslängd och låg termisk motstånd.
Ansökningar
- Jordbruk och trädgårdsodling
- underhållning
- utomhus- och industriell belysning
Drag
- Paket: SMT keramiskt paket med silikonlins
- typ. Strålning: 120 grader (Lambertian Emitter)
- färgtemperatur: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. till ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klass 3B)
- Luminous Flux: typ . 357 lm @ 4000 k, 85 grad
- Lysande effektivitet: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 grad
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Vita lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Vita lysdioder |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Paket / fall: | 1212 (3030 metric) |
| Belysningsfärg: | Varmvit |
| Våglängd/färgtemperatur: | 3500 K |
| Lysande intensitet: | 107 CD |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 334 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Om - framåt nuvarande: | 700 ma |
| VF - Framåtspänning: | 2.8 V |
| Power Rating: | 2 W |
| Längd: | 3 mm |
| Bredd: | 3 mm |
| Höjd: | 2,02 mm |
| Minsta driftstemperatur: | - 40 C |
| Maximal driftstemperatur: | + 125 C |
| Linsfärg: | Färglös |
| Lensdimensioner: | 2,79 mm |
| Linsform: | Kupol |
| Lens transparens: | Rensa |
| Serie: | Gw cssrm3.pm |
| Stämpla: | AMS OSRAM |
| Fuktkänslig: | Ja |
| Produkttyp: | Vita lysdioder |
| 3000 | |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Branschnamn: | Oslon |
| Typ: | Lysdioder med låg effekt |
| Del # alias: | Q65113A7486 |
Populära Taggar: GW CSSRM3.PM - N7N9 - XX56-1, China GW CSSRM3.PM-N7N9-XX56-1 Tillverkare, leverantörer, fabriksfabrik, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, Ly E67F BADA 46 3B5A 50 R18, PLPT9 450LC E, PLT5 520EB P, SFH 4250 Z
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







