
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 AW-1
Multi - färglysning tätare våglängd med hög CRI
Beskrivning
DURIS ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Denna 5050 RGBW-enhet är de första 4 - in-1 färgpaketet för allmänna belysningsapplikationer från AMS Osram. Den har branschkompatibel prestanda och formfaktor och lovar enastående tillförlitlighet för kunderna. Varje chip styrs individuellt för att möjliggöra färgalternativ med höga anpassningar tillsammans med snäv våglängd och färgbinning för utmärkt homogenitet.
Ansökningar
- omgivande belysning
- underhållning
- Hem & Building Automation
- inomhusbelysning
- utomhus- och industriell belysning
- robotik
Drag
- -paket: multi - färgledd
- typ. Strålning: 120 grader (Lambertian Emitter)
- Färgtemperatur: 3000K - 5700 K
- CRI: 82 (min.)
- ESD: 2 KV ACC. till ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klass 2)
- industristandard: ROHS och räckvidd
- Lysande intensitet: typ . 15000 mcd @ 3000k
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Multi - färglysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | RGBW -lysdioder |
| Paket / fall: | 2020 (5050 metric) |
| Våglängd/färgtemperatur: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 38,9 lm |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Om - framåt nuvarande: | 100 ma |
| VF - Framåtspänning: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Power Rating: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Linsfärg: | Färglös |
| Stämpla: | AMS OSRAM |
| Höjd: | 11 mm |
| Längd: | 50 mm |
| Lysande intensitet: | 13 CD |
| Maximal driftstemperatur: | + 85 C |
| Minsta driftstemperatur: | - 40 C |
| Fuktkänslig: | Ja |
| Förpackning: | Rulle |
| Förpackning: | Tejp |
| Produkttyp: | Multi - färglysdioder |
| Serie: | GW J9LHS2.4M |
| 1000 | |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Branschnamn: | Durg |
| Typ: | Lysdioder med låg effekt |
| Bredd: | 50 mm |
| Del # alias: | Q65113A4660 |
Populära Taggar: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 AW - 1, China GW J9LHS2.4M-C0C 7-2+35+13+30 AW-1 Tillverkare, leverantörer, fabrik, Bpy 62 3 4, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520DB P, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







