
Beskrivning
DURIS® S 5050 GW P9LR38.PM Den senaste DURIS® S 5050 -generationen av lysdioder erbjuder en imponerande effektivitetsprestanda i kombination med DLC Premium Lifetime Achievement. Detta 5050 LeadFrame -paket erbjuder kunderna en perfekt lösning för hög effektivitet och kompakta armaturdesign för utomhusproffsbelysning; High - Bays, Street Lights, Area Lights, Flood Lights.
Ansökningar
- inomhusbelysning
- utomhus- och industriell belysning
Drag
- Paket: Vitt SMT -paket, färgat diffus silikonharts
- typ. Strålning: 120 grader (Lambertian Emitter)
- färgtemperatur: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 KV ACC. till ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Lysande flöde: typ . 219 lm @ 4000 k @ 25 grad
- Lysande effektivitet: typ . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 grad
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Vita lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Vita lysdioder |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Belysningsfärg: | Vit |
| Våglängd/färgtemperatur: | 5000 K |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 210 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Om - framåt nuvarande: | 45 ma |
| VF - Framåtspänning: | 22 V |
| Längd: | 5 mm |
| Bredd: | 5 mm |
| Höjd: | 0,7 mm |
| Minsta driftstemperatur: | - 40 C |
| Maximal driftstemperatur: | + 105 C |
| Lensdimensioner: | 4,55 mm x 4,55 mm |
| Linsform: | Fyrkant |
| Serie: | Duris S5050 |
| Förpackning: | Rulle |
| Förpackning: | Tejp |
| Stämpla: | AMS OSRAM |
| Fuktkänslig: | Ja |
| 2000 | |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Branschnamn: | Durg |
| Del # alias: | Q65115A0135 |
Populära Taggar: GW P9LR38.PM - M4M8 - XX53-1, China GW P9LR38.PM-M4M8-XX53-1 Tillverkare, leverantörer, fabriksfabrik, Bpy 62 3 4, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., LY R976 PS 36 0 20 R18, SFH 4043
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







