
Beskrivning
OSCONIQ® S 5050 GW Q9LR35.PM Den senaste QFN -cast 5050 LED -versionen lägger till sin imponerande 5050 -linje - upp av hög effektivitetsprestanda i kombination med DLC Premium Lifetime. Detta osconiq s 5050 LeadFrame -paket ger sin robusthet stabilitet till en annan nivå med ett överlägset korrosionsskydd som ytterligare förbättrar lämpligheten för professionell belysning utomhus.
Ansökningar
- inomhusbelysning
- utomhus- och industriell belysning
Drag
- Paket: Vitt SMT -paket, färgat diffus harts
- typ. Strålning: 120 grader (Lambertian Emitter)
- färgtemperatur: 1800k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 KV ACC. till ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, klass 3B)
- Lysande flöde: typ . 234 lm @ 4000 k
- Lysande effektivitet: typ . 238 lm/w @ 4000 k
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Vita lysdioder |
| ROHS: | |
| Produkt: | Vita lysdioder |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Belysningsfärg: | Vit |
| Våglängd/färgtemperatur: | 1800 K |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 160 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Om - framåt nuvarande: | 180 MA |
| VF - Framåtspänning: | 5.45 V |
| Längd: | 5 mm |
| Bredd: | 5 mm |
| Höjd: | 0,75 mm |
| Minsta driftstemperatur: | - 40 C |
| Maximal driftstemperatur: | + 105 C |
| Lensdimensioner: | 4,6 mm x 4,6 mm |
| Linsform: | Fyrkant |
| Serie: | OSCONIQ S5050 |
| Förpackning: | Rulle |
| Förpackning: | Tejp |
| Stämpla: | AMS OSRAM |
| Fuktkänslig: | Ja |
| 1500 | |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Branschnamn: | Osconiq |
| Typ: | Högeffektiv |
| Del # alias: | Q65113A9315 |
Populära Taggar: GW Q9LR35.PM - L8M8 - XX512-1, China GW Q9LR35.PM-L8M8-XX512-1 Tillverkare, leverantörer, fabrik, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, LY R976 PS 36 0 20 R18, PLT5 520DB P, SFH 4726AS, SFH 4727AS A01
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







