
SU Culcn1.vc - GAGD-67-0-100-R18
LED -lysdioder 275 nm, 13,5 mw Oslon UV 3636
Beskrivning
SU Culcn1.VC Oslon® UV 3636 Denna kompakta UV - C LED är en del av Oslon UV -serien. Det tillåter en flexibel design för alla applikationer som kräver UV - C -strålning för EG -desinfektion, rening, behandling eller avkänning.
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | AMS OSRAM |
| Produktkategori: | Lysdioder med en färg |
| Produkt: | UV -lysdioder (ultraviolett) |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Paket / fall: | 1414 (3535 metrisk) |
| Våglängd/färgtemperatur: | 275 nm |
| Belysningsfärg: | Ultraviolet (UVC) |
| Lysande intensitet: | 13,5 MW |
| Om - framåt nuvarande: | 100 ma |
| VF - Framåtspänning: | 5.7 V |
| Linsfärg: | Färglös |
| Linsform: | Fyrkant |
| Lens transparens: | Rensa |
| Serie: | SU Culcn1.vc |
| Förpackning: | Rulle |
| Stämpla: | AMS OSRAM |
| Konfiguration: | Enda |
| Höjd: | 1,71 mm |
| Längd: | 3,5 mm |
| Maximal driftstemperatur: | + 60 C |
| Minsta driftstemperatur: | - 30 C |
| Produkttyp: | UV -lysdioder (ultraviolett) |
| Fabrikspaketkvantitet: | 500 |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Typ: | Lysdioder med en färg |
| Visningsvinkel: | 120 grader |
| Bredd: | 3,5 mm |
Populära Taggar: SU Culcn1.vc - GAGD - 67-0-100-R18, China Su Culcn1.VC-GAGD-67-0-100-R18 Tillverkare, leverantörer, fabriksfabrik, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450LC E, PLT5 520EB P, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Nästa:La e67f - baca-24-3a4b
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







