
C 13233_ hb -2 x 2- m
LED-linser och församlingar Square 2x2 High Bay-Indust Area
Beskrivning
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | Ledil |
| Produktkategori: | LED -linser och församlingar |
| ROHS: | Information |
| Produkttyp: | LED -linser |
| Typ: | Lins |
| För användning med: | Cree XP-G, XT-E |
| Diameter: | 50 mm |
| Visningsvinkel: | 25 grader |
| Förpackning: | Bricka |
| Stämpla: | Ledil |
| Färg: | Rensa |
| Höjd: | 8,5 mm |
| Längd: | 50 mm |
| Form: | Fyrkant |
| Fabrikspaketkvantitet: | 160 |
| Underkategori: | LED -belysning |
| Uppsägningsstil: | Skruv, stift, lim |
| Bredd: | 50 mm |
| Enhetsvikt: | 0. 371153 oz |
Populära Taggar: c 13233_ hb -2 x 2- m, China c 13233_ hb -2 x 2- m Tillverkare, leverantörer, fabriksfabrik, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Ledil -objektiv
Ett par:CA12374_TINA2-RS
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







