
Cp11632_lxp3-d
LED -linser och församlingar runt montering 11 grader FWHM
Beskrivning
LXP3 - d ~ 14 graders diffus spotstråle optimerad för Cree Xp-e . 14.7 mm hög montering.
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | Ledil |
| Produktkategori: | LED -linser och församlingar |
| ROHS: | Information |
| Nå - svhc: | Information |
| Produkttyp: | LED -linser |
| Typ: | Linsenhet |
| För användning med: | Cree, Seoul |
| Diameter: | 21,6 mm |
| Visningsvinkel: | 11 grader |
| Förpackning: | Bricka |
| Stämpla: | Ledil |
| Färg: | Vit |
| Höjd: | 14,7 mm |
| Form: | Runda |
| Fabrikspaketkvantitet: | 112 |
| Underkategori: | LED -belysning |
| Enhetsvikt: | 0,156969 oz |
Populära Taggar: CP11632_LXP3-D, Kina CP11632_LXP3-D Tillverkare, leverantörer, fabrik, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Ledil -objektiv
Ett par:FCA14405_G2 - NIS033U-M
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







