
L2C4-4090-L04E1200
Vita lysdioder Vita 4000 K 90-CRI, Luxeon CX Plus Cob
Beskrivning
Luxeon CX Plus Cob har sex produkter som täcker lumen -paket mellan 500 och 7 000 lumen i ett standardavtryck. På grund av sin branschledande termiska motstånd och robust substratmaterial möjliggör Luxeon CX Plus COB kylare och effektivare fixturer. Luxeon CX Plus Cob drar nytta av ett befintligt ekosystem för snabb och omedelbar design - in medan du behåller befintlig optik, klämmor och dokumentation.
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare: | Lumlat |
| Produktkategori: | Vita lysdioder |
| Fraktbegränsningar: |
Mouser säljer för närvarande inte den här produkten i din region. |
| ROHS: | Information |
| Produkt: | Vita kolvlysdioder |
| Monteringsstil: | Smd/smt |
| Paket / fall: | 7070 (1818 metrisk) |
| Belysningsfärg: | Neutral vit |
| Våglängd/färgtemperatur: | 4000 K |
| Lysande flöde/strålningsflöde: | 1845 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Visningsvinkel: | 115 grader |
| Om - framåt nuvarande: | 450 mA |
| VF - Framåtspänning: | 34.8 V |
| Längd: | 17,85 mm |
| Bredd: | 17,85 mm |
| Höjd: | 1,7 mm |
| Minsta driftstemperatur: | - 40 C |
| Maximal driftstemperatur: | + 105 C |
| Linsfärg: | Tonad |
| Lens transparens: | Spridd |
| Serie: | Luxeon CX Plus Cob |
| Förpackning: | Rör |
| Stämpla: | Lumlat |
| Produkttyp: | Vita lysdioder |
| Fabrikspaketkvantitet: | 100 |
| Underkategori: | Lysdioder |
| Branschnamn: | Luxoon |
| Typ: | Lysdioder med hög effekt |
Populära Taggar: L2C4-4090-L04E1200, China L2C4-4090-L04E1200 Tillverkare, leverantörer, fabrik, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







